GÜVENİLİR VE KULLANIŞLI "PROFESYONEL" SİSTEM !

E-Ticaret Paketi

Kategori ve Ürün İşlemleri
 

Sınırsız sayıda Kategori ekleyebilirsiniz. Kategorilerinize , sıra numarası vererek sitenizde istediğiniz sıralamada yayınlayabilirsiniz. Her Kategoriniz için ayrı ayrı Kategori ana sayfasında yayınlanmak üzere reklam ekleyebilirsiniz. Kategorilerinize bağlı sınırsız sayıda Ürün ekleyebilirsiniz. Her ürününüz için sınırsız resim ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra dahi ürünlerinizin Kategorilerini veya Alt Kategorilerini değiştirebilirsiniz. Eklediğiniz ürünlerinizi toplu olarak güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Ürünlerde toplu fiyat, para birimi, stok, indirim oranı, kargo fiyatı, birim, isim ve seri no güncellemesi yapabilirsiniz. Eklediğiniz her ürününüze sınırsız ek bilgi ve ek özellik ekleyebilir veya silebilirsiniz. Ürünlerinizi yönetim panelinizde Kategorisel veya Alt Kategori bazlı olarak sıralatabilirsiniz. Sınırsız Marka ekleyebilirsiniz. .

 

Sipariş ve Kargo İşlemleri
 

Anlaşmalı olduğunuz Kargo Firmalarının her birini ayrı olarak ekleyebilirsiniz.Kargo bilgilerinizi sipariş sayfanıza girerek müşterinizin kendi siparişini takibi esnasında bu bilgileri görmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş sonrası müşterinize giden otomatik sipariş bildirim mesajındaki sipariş numarası üzerinden müşteriniz kendi siparişini takip edebilir. Sipariş ekranında ürün teslimi için minimum teslim süresini kendiniz belirleyebilirsiniz. Yönetim panelinizden dilediğiniz tarih aralığına göre satış raporu görüntüleyebilirsiniz.

 

Arama Motoru Optimizasyonu
 

Google Adsense hesabınızı aktif etmek için gerekli JavaScript kodlarını ekleyebilir ve böylelikle Adsense reklamlarını sitenizde yayınlatabilirsiniz. Ürüne, kategoriye, markaya özel meta tag ayarlayabilirsiniz. Google Analytics ve Google verify kodlarınızı sitenize ekleyebilirsiniz.

 

XML Entegrasyonları
 

Arena XML modülü haricinde bilinen tüm XML entegrasyonları, talebiniz halinde sisteminize eklenebilir. Tercih edeceğiniz 1 adet XML entegrasyon haricindeki diğer TÜM XML entegrasyonları talepleriniz doğrultusunda değerlendirilir ve uygun koşullar ile sisteminize entegre edilebilir. ( İndex, Penta, Kare, Modacar, E-Bebek, AGB, nekadar.com, ucuzu.com, cimri.com, kaclira.com vb. )

   

Görsel Ayarlar
 
Sisteminiz full CSS tabanlı olmaktadır bunun için tasarımı özgürce kendi isteiğinize göre değiştirebilirsiniz.Yönetim panelinden herhafta eklediğimiz şablon havuzundan istediğinizi değiştirebilir veya ekleyeblirsiniz yapmanız gereken sadece aktif et butonuna tıklamak.Hazır şablonların dışında özgün tasarım isterseniz sizin için profesyonel grafikerler yardımıyla sisteminizin tasarımını özgür kılabiliriz.
   

Bankalar, Ödemeler ve Sanal Poslar
   

Sisteminizde, Bankaya Havale/EFT ile, Kapıda Ödeme ile, PTT Hesabına havale ile ve Kredi kartlarına Peşin veya Taksitle ödeme ama imkanınız bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi pasif edip kullanmayabilir dilediğinizi aktif edip kullandırabilirsiniz. Banka ve PTT hesaplarınızı gireceğiniz bölüm yönetim panelinizde mevcuttur ve sınırlama yoktur. 14 bankanın SANALPOS entegrasyonu 3D secure sistemli olanlar ile birlikte hazırdır. Dilediğiniz Bankadan SANALPOS alıp sisteme entegre edebilir, her banka için sınırsız taksit belirleyebilirsiniz. Çalıştığınız kargo firmansa bağlı olarak, satışlarınızda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yaptırabilirsiniz. Tüm bu bilgileri dilediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.

   

Üye ve Bayi İşlemleri
   

Sitenize sınırsız sayıda kişi/kurum üye olabilir. Talep ederseniz üye başvuruları sizin onayınız olmadan aktif olmayacak şekilde hazırlanabilir. Her üyeniz için ayrı bir üye gurubu oluşturabilir,  üyeleriniz ile haber gurubunuza üye olan herkese yeniliklerinizi kampanyalarınızı haber verebilirsiniz.

   

Anket, Güncel Haberler ve Gerekli Bilgiler
   

Sitenizde yayınlanmak üzere sınırsız sayıda şık verebileceğiniz anketler yayınlayabilir, sonuçları kendiniz güncelleyebilir ve sitenizde bu sonuçları yayınlayabilirsiniz. Firmanız veya ürünleriniz ile ilgili yada güncel olarak ziyaretçilerinizi bilgilendirmek istediğiniz konularda güncel haberleri sitenize ekleyebilirsiniz. Sitenizin veya firmanız hakkında veya genel kurallarınız ile farklı konular hakkında gerekli bilgiler (Linkler) hazırlayabilir, ve tüm bu anket, haber ve linklerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

   
 Gizlilik nedeniyle Türkiye´de ilk olan özelliklerimiz için lütfen demo talebinde bulununuz !

web tasarım